Degustacja – Pracownia Cukiernicza Rodziny Zakrzewskich

Nasz zakład Degustacja – Pracownia Cukiernicza Rodziny Zakrzewskich to wieloletnia firma rodzinna, która swoimi tradycjami sięga do 1989 roku. To właśnie wtedy rozpoczęliśmy działalność – początkowo w formie małego zakładu, który w głównej mierze specjalizował się w produkcji: pączków i słodkich bułek dla małych, osiedlowych sklepików.
Z biegiem lat podejmowaliśmy stopniowe decyzję o rozszerzeniu naszego asortymentu – aktualnie posiadamy: około 100 pozycji autorskich wyrobów i siedem punktów firmowych. Niezmiennie nawiązujemy współpracę z kolejnymi sklepami w województwie łódzkim i zajmujemy się ich systematycznym zaopatrzeniem w nasze wypieki.
Przygotowywane przez nas wyroby cukiernicze cechują się doskonałym wyglądem oraz niepowtarzalnym smakiem, co zawdzięczamy naszym własnym, tradycyjnym recepturom oraz doświadczonemu zespołowi cukierniczemu. Nie boimy się eksperymentów i nowych wyzwań, dlatego proponujemy torty urodzinowe na zamówienie, komponowane według Państwa życzeń, a także oryginalne i urocze torty dla dzieci, które zachwycą nawet najbardziej wymagających Małych Klientów.
Jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania, czy zaskakujące sugestie – wierzymy, że dzięki nowym rozwiązaniom cukierniczym będziemy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom oraz wykonać wymarzone torty, ciasta, czy ciastka.