OFERTA WESELNA

cukiernia 3 1024x768

Torty weselne w Bełchatowie

Słodkiego życia dla małżonków! To jedno z wielu powiedzeń jakie możemy usłyszeć tuż po ceremonii zaślubin Młodej Pary, kiedy to składamy na ich ręce serdeczne życzenia oraz przekazujemy wspaniałe upominki.
To także hasło jakie przychodzi nam na myśl tuż po ujrzeniu spektakularnego tortu weselnego, bo czymże by było świętowanie bez dostojnego wypieku?

Dekoracja tortu weselnego.

Każdy z wybranych u nas wypieków weselnych może zostać udekorowany w dowolny sposób, wedle Państwa życzenia – nasi Klienci często decydują się na swoiste dopasowanie tortu do:
• sukni panny młodej;
• kwiatów;
• dekoracji na sali;
• motywu przewodniego wesela.
Do najczęściej wybieranych wersji dekoracji tortu na wesele niewątpliwie należą wykończenia z użyciem bitej śmietany oraz kwiaty wykonane z masy cukrowej. Kolor, wielkość oraz forma dekoracji są dowolne i powstają ściśle w oparciu o Państwa zalecenia. Wykonujemy pasujące do tortu ciasta oraz ciastka, aby sala weselna wypełniona była słodkimi upominkami.

Nowoczesne torty ślubne

W ostatnich czasach coraz częściej wykonujemy nowoczesne torty ślubne, które znacząco odbiegają od dotychczasowej tradycji – w ramach przybrania wykorzystujemy kompozycje ze świeżych kwiatów i roślin, które w połączeniu ze śnieżną bielą doskonale wpasowują się we każdy motyw przyjęcia weselnego od stylu rustykalnego, przez glamour. Podobne rozwiązania znajdą Państwo w naszej ofercie tortów urodzinowych.

Szeroki wybór smaków tortów weselnych

Oferujemy możliwość skomponowania tortu według własnego gustu, aby zachwycił nie tylko wizualnie, ale również smakowo. W głównej mierze wykonujemy torty:
• Śmietanowy z owocami – to najczęściej wybierany smak tortu, ze względu na jego delikatną i puszystą konsystencję – wiśnie, truskawki, maliny, ananas, brzoskwinia;
• Tort czekoladowy – to najbardziej luksusowa wersja tortu, której receptura jest oparta na bazie oryginalnej belgijskiej czekolady. Czekoladowe blaty biszkoptowe przesączone są musem czekoladowym w połączeniu z warstwą kremu śmietanowego o innym smaku – orzechowym, kawowym, adwokatowym.

Tort weselny… do domu?

Mocno zakorzenionym zwyczajem jest obdarowywanie gości weselnych słodkim podarunkiem w postaci paczki z ciastem. Trzy lub cztery rodzaje ciast pakujemy w plastikowe pojemniczki (0,30 dag lub 0,60 dag), aby Państwa goście słodko wspominali zabawę także następnego dnia po weselu.

Dowóz tortów weselnych

Przy zamówieniu tortu, ciasta weselnego oraz słodkich podarunków dla gości dowóz GRATIS.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami